Długo zastanawiałam się co tutaj pisać.. Miałam 1000 pomysłów, ale żaden nie podobał mi się w 100%. Dziś podjęłam decyzję!
Kilka dni temu postawiłam sobie kilka celów w życiu i właśnie tutaj będę opisywać moją drogę na ich szczyt. To będzie taka moja motywacja, a może przy okazji zmotywuję też kogoś z Was.
Nie zamierzam nikogo pouczać i się wymądrzać, będę po prostu dzielić się moimi przemyśleniami.
Moje 3 postanowienia to:
- Przestać się nas sobą użalać!
- Zacząć systematycznie trenować i zdrowo się odżywiać.
- Nauczyć się języka angielskiego.
Właśnie o tym będą następne posty. Mam nadzieję, że się spodoba.
Jutro notka o moim zmaganiach z treningami.
Zapraszam! :)
A teraz idę się uczyć. :)
Kilka dni temu postawiłam sobie kilka celów w życiu i właśnie tutaj będę opisywać moją drogę na ich szczyt. To będzie taka moja motywacja, a może przy okazji zmotywuję też kogoś z Was.
Nie zamierzam nikogo pouczać i się wymądrzać, będę po prostu dzielić się moimi przemyśleniami.
Moje 3 postanowienia to:
- Przestać się nas sobą użalać!
- Zacząć systematycznie trenować i zdrowo się odżywiać.
- Nauczyć się języka angielskiego.
Właśnie o tym będą następne posty. Mam nadzieję, że się spodoba.
Jutro notka o moim zmaganiach z treningami.
Zapraszam! :)
A teraz idę się uczyć. :)

Mamy nadzieję że uda Ci się osiągnąć to czego pragniesz i wytrwasz w swoich postanowieniach :) Trzymamy za Ciebie kciuki :D Obserwujemy i czekamy na te notki z niecierpliwością ;) I bardzo ujmująca myśl :)
OdpowiedzUsuńPoza tym zapraszamy Cię na naszego bloga dopiero zaczynamy ale mamy nadzieję że Ci się spodoba .Tworzymy muzykę a z tego co się dowiedziałyśmy się nią interesujesz :)
http://gangetpolska.blogspot.com
Ginger&Roberta
Trzymam kciuki również! :) Najchętniej przeczytam o treningach i zdrowym odżywianiu :D Ja robię treningi Chodakowskiej i 6 weidera.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam/ Gela.
Dołączam się <3
Usuńhttp://lekcjamody.blogspot.com/
Każdy kto zaobserwuje może liczyć na rewanż ;)
Też trenowałam z Ewą, ale po paru tygodniach znudziły mi się te ćwiczenia.
UsuńJa ćwiczę areobik weidera 6 ;* Powodzenia.
OdpowiedzUsuńZa każdą obserwację się odwdzięczam
http://moda-ma-zasady.blogspot.com/