Każdy z nas potrzebuję motywacji, takiego kopniaka pozytywnej energii. Dziś post będzie właśnie po to żeby motywować!
Motywować można się na różne sposoby, każdy musi poszukać swój własny i najlepszy. Jeśli nie potrafimy zmotywować się sami to warto poprosić kogoś bliskiego (np.przyjaciółkę) żeby nam w tym trochę pomogła. Czyjeś wsparcie w drodze do sukcesu jest bardzo ważne. :)
Dzisiaj trochę motywacji ode mnie dla Was!
'Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć'.- Napoleon Hill
A jak Wy się motywujecie do działania?
Piszcie. :)


ciekawe
OdpowiedzUsuńCzasami dopada mnie takie lenistwo, że jakakolwiek motywacja na mnie nie działa :/
OdpowiedzUsuńAle post bardzo ciekawy, na pewno wielu osobom pomoże! :)
emptywordsmadmoisellechanel.blogspot.com
Mogę się spytać ile masz lat? :)
OdpowiedzUsuń